Kreowanie blogów i produktów związanych z tematami na czasie lub niszowymi

Listopad 20, 2015 Marketing i Reklama

Jeśli kupujesz nowy produkt lub widzisz coś interesującego w wiadomościach, co zazwyczaj robisz? Oczywiście szukasz tego w Internecie!

Prawdopodobnie jest to rzecz, którą rozważałeś w momencie rozpoczynania bloga lub kreowania nowego produktu wokół strony. Co jest teraz na czasie i jak dzięki temu mogą zdobyć odbiorców i zrobić na tym legalny biznes?

Dokładnie to zrobili ludzie z TabletTraining.com!

Znaleźli gorący rynek niszowy, na którym ludzie nie tylko kupują(ipad), ale dodatkowo poszukują w Internecie filmów szkoleniowych.

Czy istnieje lepszy sposób na zarabianie pieniędzy w rosnącym przemyśle tabletów niż sprzedawanie filmów szkoleniowych i stworzenie programu afiliacyjnego do kontynuowania sprzedaży za pośrednictwem ich strony.

Rzućmy okiem na to co zrobić TabletTraining.com i jak możemy przekuć to na swoją firmę.

Znajdź wygrywającą niszę/produkt

Pierwszą rzeczą jaką musisz zrobić jest znalezienie wygrywającej niszy, produktu lub usługi, która zaczyna robić się teraz popularna.

Urządzenia mobilne są oczywistym zwycięzcą, a tablety są zaraz za nimi. Wydaje się, że wszyscy mają już smartfony, a Apple jest jednym z najpopularniejszych produktów na świecie. Jak długo przed tym wszyscy chodzili z Ipad’ami?

Gdy znalazłeś już niszę, czas by spojrzeć na inne sposoby w jaki możesz sprzedać je swoim odbiorcom przy obecnej ilości wyszukań i konkurencji reklamodawców.

Konkurencja

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak ludzie szukają informacji o iPad’zie?

Jak już wspomniano, musisz znaleźć niszę i skupić się na tym jak dotrzeć do grona potencjalnych klientów.

Oczywiście możesz założyć niszowego bloga i stworzyć jak najwięcej treści oraz spróbować być ocenianym za wszystko. Możesz jednak również reklamować się za pośrednictwem źródeł ruchu, które są już dostępne…dwa przykłady do Yahoo i Google Search.

Na poniższym obrazku widać, że wiele ludzi nie tylko szuka już filmików szkoleniowych o iPadz’ie , ale jest również wielu reklamodawców, którzy próbują zarobić na tym trendzie.

iPadTraining

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z miliardem wyświetleń filmów dziennie byłoby niedorzecznym nie brania pod uwagę YouTube jako kanału dotarcia do odbiorców. Po obejrzeniu kilku filmików szkoleniowych do iPad’a możemy zobaczyć, że reklamodawcy reklamują się w środku filmiku i z boku strony w banerach kampanii reklamowych.

WideoInformacyjne

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie oznacza to, że jest już dla ciebie za późno. To jedynie potwierdza twoje domysły, że jest to rosnący rynek dla twojego produktu i jest tam rosnąca baza użytkowników.

Wdrożenie programu afiliacyjnego dla podniesienia dziennej sprzedaży

Z odpowiednim produktem i rosnącą publicznością klientów, do których reklama może dotrzeć na wiele różnych sposobów, następnym krokiem jest rozpoczęcie swojego programu afiliacyjnego.

TabletTraining.com wszedł w program partnerski na ClickBank i obecnie płaci 75 % prowizji całej sprzedaży!!

Od kiedy TabletTraining.com ma swoje ustalone miejsce i jakościowy produkt mogą skupić się na zarządzaniu i rozwoju produktu, podczas gdy marketerzy na całym świecie szukają kreatywnych i efektywnych sposobów na wypromowanie swoich produktów.

Partnerzy zarabiają 75 % sprzedaży a TabletTraining.com wciąż powiększa bazę klientów.

Prowizja

 

 

 

 

 

 

 

 

W tym przykładzie pokazano jak z sukcesem firmy internetowe działają na niszowych rynkach takich jak „iPad” i „TabletTraining”. Są miliony świeżych tematów i nisz, które codziennie przynoszą miliony dolarów.

Upewnij się, że poświęciłeś odpowiednią ilość czasu na znalezienie i stworzenie produktu na taki rynek lub zrób skok i promuj już istniejące programy takie jak TabletTraining i zarób w całym procesie sporą prowizję.